Automotive (z) kobiecą pasją

23 maja 2019, w oddziale Team Prevent w Bielanach Wrocławskich odbył się Brunch Jakościowy. Tym razem dedykowany kobietom pracującym w branży motoryzacyjnej. Ta edycja nosiła nazwę „Automotive (z) kobiecą pasją” i wzięło w niej udział 51 uczestniczek.

Tematy poruszane na Brunchu odnosiły się do najważniejszych informacji o Zatwierdzonych Interpretacjach (SI) i Często Zadawanych Pytaniach (FAQ), zarówno do standardu IATF 16949:2016, jak i do Wytycznych do certyfikacji. Uczestniczki miały możliwość zapoznania się z polską wersją językową tych dokumentów, które stanowią nieodzowną część tych standardów.  W kolejnej części prelekcji zostały przedstawione nowości w świecie jakości, m.in. wykaz najświeższych informacji o zapowiadanej publikacji nowego zharmonizowanego podręcznika FMEA. Kolejny wykład, z zakresu zmian i nowości w normie ISO 19011:2018 dotyczącej auditowania systemów zarządzania połączony był z grą tematyczną. Dzień zakończony został prezentacją  makijażu biznesowego, którego tajniki zdradziła nam Pani Wioletta Nowak z firmy Voila Make Up.

„Doświadczenie uczy nas, że dzięki długiemu błądzeniu odkrywamy krótszą drogę” – to właśnie te słowa Thomasa Hardy przyświecały nam w czasie spotkania. Mamy nadzieję, że dzięki wymianie poglądów i doświadczeń w codziennej pracy, a także inspirującym dyskusjom każda z uczestniczek poczuła ducha „Automotive (z) kobiecą pasją”.

W czasie Brunchu prezentowana była także oferta Wydawnictwa Team Prevent. Przedstawione zostały podręczniki referencyjne, jak również autorskie publikacje TP oraz nadchodzące plany wydawnicze. Była to także doskonała okazja do zebrania informacji o zapotrzebowaniu na kolejne tłumaczenia – chętnie wysłuchaliśmy propozycji uczestniczek Brunchu.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w Bielanach Wrocławskich. Do zobaczenia na kolejnej edycji Brunchu Jakościowego!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn