Ciekawostki i nowości

III Forum Liderów Ochrony Środowiska
Przed nami trzecia edycja Forum Liderów Ochrony Środowiska, która odbędzie się 25 września 2013 r. w Pszczynie.

Tym razem grono specjalistów ds. ochrony środowiska będzie miało okazję zmierzyć się z tematem: „Ekozarządzanie marką odpowiedzialnej firmy – wpływ zmian aspektów środowiskowych na doskonalenie systemu zarządzania środowiskowego”.
Uczestnicy będą mogli podzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz indywidualnymi osiągnięciami wśród swoich kolegów w ramach omawianych zagadnień istotnych z punktu widzenia odpowiedzialnego zarządzania. Wzrastająca świadomość ekologiczna to również wzrastające wymagania wobec przedsiębiorców.
Wieloletnie doświadczenia zarówno wśród ekspertów jak i uczestników w utrzymywaniu sprawnego systemu Zarządzania Środowiskowego jest niewątpliwie skarbnicą wiedzy i swoistym vademecum dla wielu kolegów.

Zgodnie ze słowami H. Forda: „Wszystko można robić lepiej niż się robi dzisiaj” dążymy do doskonałości i dzielmy się naszą wiedzą i doświadczeniami. Korzystajmy z kontaktów i korzyści jakie niesie ze sobą czynny udział w naszych spotkaniach.

Patronem medialnym III Forum Liderów Ochrony Środowiska jest portal internetowy eko24.pl, który propaguje wiedzę z zakresu szeroko rozumianej ochrony środowiska, dziedziny szczególnie nam bliskiej. Korzystając z okazji pragniemy poinformować klientów i partnerów Team Prevent Poland o istniejącej możliwości wpisu do katalogu firm portalu eko24.pl za symboliczną kwotę 1zł netto.
Gorąco Państwa zachęcamy do udziału w forum!

Więcej informacji tutaj
Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn