Nowy wygląd i ulepszona funkcjonalność portalu klienta!

Portal klienta, czyli narzędzie udostępniane naszym klientom już ponad 2 lata, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. To w jego zasobach znaleźć mogą Państwo wszelką dokumentację, historię prac i informacje związane w Państwa projektem. Wiemy jak bardzo ułatwia i porządkuje on Państwa pracę. Dlatego, w podziękowaniu za Państwa zaufanie i dotychczasową współpracę proponujemy nasze narzędzie, wzbogacone o kilka drobnych, ale istotnych zmian! Mamy nadzieje, że szczegółowe informację znajdujące się w naszej prezentacji staną się dla obecnych użytkowników miłą niespodzianką oraz wyjaśnią jak ulepszyliśmy nasz portal, natomiast dla naszych klientów, którzy jeszcze nie zdecydowali się na korzystanie z niego, staną się bodźcem do wypróbowania tego narzędzia.

Portal Klienta dostępny jest z każdego miejsca na świecie – wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarki stron WWW. Uzupełniliśmy narzędzie o opcje szybkiego przełączania języka- już dziś dostępne są wersje w językach: polskim, angielskim i słowackim, a w planach na najbliższe tygodnie mamy rozszerzenie o kilka kolejnych języków do wyboru!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacją objaśniającą szczegóły korzystania z portalu klienta z uwzględnieniem wszystkich wprowadzonych zmian!
Aby zapoznać się z prezentacją, prosimy kliknąć tutaj.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn