Referencje

Szkolenia organizowane przez Team Prevent są interesujące, efektywne i w pełni wyczerpują daną tematykę. To, co cechuje firmę Team Prevent, to profesjonalne podejście w realizacji zadań.

Firma Vestas Poland Sp. z o.o.

Specjaliści Team Prevent wykazali się profesjonalizmem, doświadczeniem i wiedzą meryoryczną, dzięki czemu świadczone usługi były na najwyższym poziomie.

Firma NKT Cables S.A.

Z przyjemnością pragniemy polecić Team Prevent Poland Sp. z o.o. jako niezawodnego i zaufanego partnera biznesowego.

Firma Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Z pełną świadomością polecamy usługi Team Prevent Sp. z o.o. wszystkim firmom, które są zainteresowane zorganizowaniem dla swoich pracowników ciekawych, kształtujących postawy prozdrowotne eventów.

Firma Cemex Polska Sp. z o.o.

Wysoka jakość wykonywanych usług, daleko idąca elastyczność w podejściu do potrzeb, to atuty firmy Team Prevent Poland, pozwalające na polecenie jej usług wszystkim w zakresie organizacji i obsługi wydarzeń prozdrowotnych.

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

W ramach współpracy Team Prevent wspiera naszą firmę pracownikami produkcyjnymi pochodzącymi z Ukrainy, a także organizuje eventy dotyczące pierwszej pomocy, ochrony środowiska, czy też dni zdrowia. Obsługa naszej firmy jest zawsze sprawna i profesjonalna.

Specjaliści Team Prevent Poland dali się poznać jako osoby kompetentne i zaangażowane w wykonywaną pracę, posiadające rozległą wiedzę dotyczącą swojej branży.

Firma TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o.

Współpraca w ramach obsługi z zakresu ochrony środowiska, bhp, a także szkoleń obejmujących tematy ppoż., bhp oraz pierwszej pomocy – usługi są realizowane profesjonalnie i na wysokim poziomie. Szkoleniowcy Team Prevent to doświadczeni i merytoryczni fachowcy.

Firma Sigit Poland Sp. z o.o.

Firma Team Prevent Poland Sp. z o.o., która w dniu 11.10.2018 zorganizowała i przeprowadziła dla pracowników wydarzenie z zakresu Dni Zdrowia. Firma dąży do spełnienia wszelkich wymagań i oczekiwań klienta. Zespół cechuje terminowość, rzetelność, wysoki poziom zaangażowania w projekty oraz zdolności interpersonalne.

Firma NSG Group

Współpraca w zakresie realizacji projektu Problem Solving, polegającym na obserwacji procesu reklamacji, ocenie i analizie problemów, przedstawieniu wyników analizy prezentacji. Cały projekt był realizowany w sposób zaplanowany, zgodny z naszymi oczekiwaniami, a efektem warsztatów jest praktyczna wiedza i skuteczne określenie działań w naszych procesach.

Firma Kiel Polska Sp. z o.o.

Specjaliści firmy Team Prevent od początku współpracy wykazują się kompetencjami i profesjonalizmem, a dzięki doświadczeniu jakie posiadają, szkolenia są interesujące i angażujące dla uczestników. Konsultanci jakościowi podchodzą do zadań ze zrozumieniem i satysfakcjonująco dla naszej firmy.

Firma UNIMET AUTOMOTIVE Sp. z o.o.