Branża motoryzacyjna niezmiennie od wielu lat intensywnie się rozwija. Efektem tego jest konieczność inwestowania w kadrę – aby oprócz wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych, pracownicy zdobyli wiedzę oraz umiejętności menedżerskie.

Od kilku lat nasza firma wspólnie z uczelniami wyższymi oferuje studia podyplomowe kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Dzięki temu, że zajęcia prowadzone są zarówno przez kadrę naukowo-dydaktyczną, jak i trenerów Team Prevent Poland.

Studia podyplomowe

Zarządzanie projektami w branży motoryzacyjnej

Team Prevent Poland we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oferuje studia, kształcące w zakresie zarządzania projektami w motoryzacji. Automotive prężnie rozwija się od wielu lat. Każde przedsiębiorstwo działające w jej obrębie potrzebuje dobrze zarządzających menedżerów. Niniejszy kierunek został przygotowany z myślą o osobach, które pracują lub planują swoją karierę w firmach z branży motoryzacyjnej, gdzie obok wysoko rozwiniętych kompetencji technicznych potrzebne są wiedza i umiejętności menedżerskie.

Zarządzanie jakością w branży automotive

Team Prevent Poland we współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu oferuje studia, kształcące w zakresie metod i narzędzi stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Studia doskonalą umiejętności dotyczące zarządzania jakością oraz promują interdyscyplinarne rozwiązania i metody w aspekcie praktycznego wykorzystania cyklu Deminga PDCA (planowanie, realizacja, kontrola, doskonalenie). Zajęcia prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Pełnomocnik ds. czystości technicznej

Team Prevent Poland we współpracy z Politechniką Śląską oraz pozostałymi Partnerami Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing oferuje studia podyplomowe, które odpowiadają na potrzeby przedsiębiorstw produkcyjnych w zakresie zatrudnienia pracowników dysponujących odpowiednimi kwalifikacjami do zarządzania procesami związanymi z zapewnieniem czystości technicznej.

Jeśli chcesz zostać naszym partnerem lub jesteś zainteresowany zapisaniem się na studia podyplomowe skontaktuj się z nami.