Szkolenie okresowe dla Służb BHP

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników Służb bhp i wymogom prawa, firma Team Prevent organizuje szkolenie okresowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników Służby bhp i osób wykonujących zadania tej służby.

Nadrzędnym celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy.

Kurs prowadzony będzie przez Inspektorów Pracy oraz specjalistów, w tym audytorów – fachowców w swoich dziedzinach. Przewidujemy wysoki poziom szkolenia z naciskiem na problemy związane z interpretacją przepisów prawnych. Dodatkowo poruszane będą kwestie zdarzeń potencjalnie wypadkowych oraz omawiane zagadnienia świadomości i kultury bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Ten punkt ma nam uświadomić potrzebę budowania kultury bezpieczeństwa, wskazać jakie daje korzyści i straty oraz pomóc w budowaniu relacji Służba bhp a szeroko pojęty szczebel kierownictwa.

Ponieważ szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenie prowadzone będzie metodami warsztatowymi, z naciskiem na interaktywny udział uczestników.
Mamy nadzieję, że szkolenie to również będzie okazją do zawarcia nowych znajomości ze specjalistami z całego kraju, reprezentującymi różne branże i wymiany, jakże ważnych w codziennej pracy Służby bhp doświadczeń.
Więcej informacji odnośnie szkolenia znajdą Państwo w odnośniku poniżej.

Zapisów można dokonywać na naszej stronie internetowej – tutaj lub można zgłaszać się telefonicznie pod numerem (32) 32 63 021.

W razie pytań prosimy o kontakt i zapraszamy do udziału w szkoleniu!

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn