TOP automotive 2019: Ostatnie dni rejestracji

Konferencja TOP automotive zbliża się wielkimi krokami. Największa konferencja w branży motoryzacyjnej odbędzie się już pod koniec listopada (27-29.11) w Zakopanem. W ciągu 5 lat swojego istnienia Konferencja zdążyła zasłużyć na miano istotnego wydarzenia dla pasjonatów jakości w motoryzacji. Zrzesza zarówno osoby odpowiedzialne za zarządzanie jakością u producentów samochodów, ich dostawców, usługodawców, a także jednostek regulacyjnych, takich jak VDA i IATF.

Konferencja TOP automotive 2019 podobnie jak w latach ubiegłych skupi się wokół tematów jakościowych, jednak w tym roku szczególny nacisk położymy na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówimy główne wskaźniki typu O.E.E i zastanowimy się nad tym, jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Nieodłącznym elementem każdej edycji są interaktywne warsztaty, tym razem poruszymy takie tematy jak: auditowanie procesu produkcyjnego, FMEA, MSA i SPC, VDA FFA czy rozwiązywanie problemów a budowanie zespołu.

Rejestracja na Konferencję została przedłużona i trwa do 15.11.2019 r. Warto zapisać się już dziś i dołączyć do nas w listopadzie!

Oficjalna strona Konferencji TOP automotive → www.topautomotive.pl

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn