Trwa rejestracja na TOP automotive 2019

Tegoroczna Konferencja TOP automotive 2019 odbędzie się już za niespełna sześć miesięcy. Tym razem uczestników Konferencji zaprosimy do Zakopanego w dniach 27-29 listopada.  Rejestracja trwa, jednak tylko do końca czerwca bilety dostępne są w pakiecie early bird price, w promocyjnej cenie 1.899,00 PLN.

Dlaczego warto?

W tym roku temat przewodni skierowany jest bardziej w stronę produkcji, a właściwie jej przygotowania. Podczas Konferencji TOP automotive 2019 chcemy rozwinąć konstruktywną dyskusję na temat najlepszych praktyk i sprawdzonych rozwiązań w zakresie utrzymania ruchu. Skupimy się zarówno na całościowym TPM, jak i stosowanych coraz szerzej nowych podejściach utrzymania ruchu: zapobiegawczym (prewencyjnym) i przewidującym (predyktywnym), a także autonomicznym. Omówimy główne wskaźniki typu O.E.E i zastanowimy się nad tym, jak skutecznie je monitorować i jak ustalać cele.

Podobnie jak w latach ubiegłych Konferencję współtworzą z nami polskie OEMy, którzy również podzielą się swoimi doświadczeniami i stworzonymi w zakresie nadzoru nad maszynami, narzędziami, SMED itp. Dostawcy pierwszego i drugiego rzędu wykreują Panel Dostawców, podczas którego również po części skupią się nad narzędziami dla skutecznego i efektywnego planowania produkcji. Nie zabraknie również przedstawicieli VDA QMC z bezpośrednim przekazem nowości motoryzacyjnych, a także naszych partnerów biznesowych, merytorycznych i medialnych.

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie Konferencji www.topautomotive.pl.

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on linkedin
Udostępnij w LinkedIn