Typowanie wyników EURO 2012!

Zasada jest prosta: typujemy wyniki kolejnych meczów Euro 2012, zdobywamy punkty i…wygrywamy wspaniałe nagrody!

Nagrodą główną jest piłkarski weekend w Berlinie oraz bilety na wybrany mecz jesiennej rundy Bundesligi dla dwóch osób!

Drugą nagrodą jest stół do gry w piłkarzyki.

Osoba z trzecim najlepszym wynikiem otrzyma sportowy zestaw- piłkę Adidas Tango 2012 wraz z oryginalną torbą Nike idealną na treningi!

Oprócz tego, dla 30 osób z najlepszym wynikiem przygotowaliśmy specjalnie zaprojektowane koszulki kibica Team Prevent!

Poniżej znajduje się regulamin zabawy, prosimy o zapoznanie się z nim przed przystąpieniem do gry!

Regulamin zabawy:
Każdy uczestnik może typować dowolną ilość meczów Mistrzostw Europy 2012 w piłce poprzez wpisanie wyniku w przewidziane pola i naciśnięcia przycisku zapisz .
Możliwość wpisu nowych wyników lub zmiany starych istnieje do momentu rozpoczęcia meczu zapisanego w tabeli.
Punktowany zostaje ostateczny wynik danego meczu.!

Za każdy zgodny wynik uczestnik otrzymuje 3 punkty.
Za prawidłowo podaną różnicę bramek uczestnik otrzymuje 2 punkty
Za każda zgodną tendencje 1 punkt.

Co to znaczy?
Tzn. przy wpisie wyniku 3:1, a rzeczywistym wyniku 3:1 uczestnicy, którzy typowali wynik 3:1 otrzymują 3 punkty, uczestnicy, którzy wpisali 2:1 otrzymują jeden punkt, natomiast uczestnicy, którzy postawili na remis lub wynik czy tendencję niezgodną nie otrzymują punktów.
Po każdym dniu rozgrywek będzie aktualizowany ranking uczestników z podaną ilością punktów.
Po zakończeniu meczu finałowego zostanie opublikowany oficjalny ranking zawodników.

Dla trzydziestu zawodników, którzy zdobędą najwięcej punktów Team Prevent przygotował nagrody!

Po rozpoczęciu meczu pole zostanie zablokowane i niedostępne do edycji.

W meczach finałowych liczy się wynik końcowy całkowitego meczu łącznie z dogrywką oraz rzutami karnymi.

Przykład: wynik meczu po 90minutach 1:1, wynik meczu po 120 minutach 2:2, wynik meczu po rzutach karnych 3:5, wynik meczu brany pod uwagę przy ocenie typowania 5:7.

Przykład:

W przypadku takiej samej liczby punktów przy uwzględnieniu powyższej metody o przyznaniu nagród decydować będzie losowanie przeprowadzone w obecności niezależnego prawnika.

Niniejsza zabawa jest wewnętrznym wydarzeniem przeznaczonym dla pracowników oraz partnerów firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o. bez zamierzeń komercyjnych. Organizator nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieprzewidziane zdarzenia.
Rozgrywki kończą się po zakończeniu meczu finałowego wtedy też zostanie opublikowany ranking końcowy. W przypadku jednakowej ilości punktów wśród wiodących 30 zawodników decydować  w odpowiedniej kolejności będzie ilość trafionych tendencji z odpowiednią różnicą bramek i ilość odpowiednich tendencji.